تور کربلا
مبلمان اداری کلاسیک
مبلمان اداری
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
pishrro
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۳۹:۳۸

برگزيدن  تور روسيه, به قصد ديدن مناطق زيباي سنت پترزبورگ و مسكو و سواحل ديدني اين مناطق توانايي اين را دارد كه  نتخاب خوبي گردد.اما مي بايست اين نكته  را در نظر داشت كه كشور روسيه به دليل قرب به قطب شمال داراي جوي سرد مي باشد كه اين نكته براي خيلي ها خوشايند نيست.

آشنايي با غذاهاي روسي و معرفي يهترين غذاهاي روسيه

-بهترين قسمت سفر بخش خوش مزه و يا شكم گردي به مكاني ست كه مقصد سفر شماست .
بنابراين در اين قسمت بهترين قسمت يعني آشنايي با غذاهاي روسي را خواهيم داشت .
 اين كشور به دليل بزرگي و تنوع از تنوع غذايي بالايي برخوردار است .
پيشنهاد مي شود در خيابان هاي شهرهايي مانند سن پترزبورگ ومسكو بگرديد و از رستوران هاديدن كنيد و غذاهاي خوش مزه و خوش طعم روسي را امتحان كنيد و بهترين تجربه ها را با خود همراه داشته باشيد .
. در اين غذاها از محصولات لبني، صيفي جات، ماهي‌ها، سبزي‌هاي مختلف و … استفاده ميشود ، روس‌ها از نمك و روغن كمتري براي تهيه غذاها استفاده مي‌كنند.-نمونه هايي از اين غذاهاي روسي را براي شما شرح ميدهيم :

بورش
بورش يك نوع سوپ است كه داراي سبزي، سيب زميني، گوشت گاو، كلم و … است. دليل اينكه اين غذاي آبكي دلچسب با چغندر پخته ميشود به رنگ بنفش در مي آيد.بليني
بليني نام پنكيك‌هاي نازك و شيريني است كه با آرد، شير و تخم مرغ تهيه مي‌شود. آرد مورد استفاده ميواند آرد جو ،گندم و .. باشد. بليني در واقع يكي از غذاهاي هميشگي روس هاست كه اگر وقت درست كردن آن را نداشته باشند از فروشگاه ها تهيه ميكنند . سفر به روسيهشكلات آلنكا
اگر به دنبال شكلات خوشمزه در روسيه هستيد پس خريد شكلات آلنكا را به شما پيشنهاد ميكنيم.


پاستيلاي كولومنا
يك خوراك روسي جالب پاستيلاي كولومناست يا همان مارشمالوست .مواد لازم براي تهيه اين خوراكي قند ،سيب ترش و عسل است . عصرانه خوشمزه اي خواهد بود .

اميدواريم كه تور ارزان روسيه به شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۴۷:۱۸


آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در خراسان رضوي مشهد

دوره هاي حرفه اي آموزش تعميرات موبايل ، آموزش تعميرات لپ تاپ،آموزش تعميرات كامپيوتر،آموزش تعميرات تبلت،آموزش تعميرات تلفن همراه و اپل، براي اولين بار توسط بزرگترين آموزشگاه آموزش هاي شبكه و تعميرات پارسه درخراسان رضوي و شهرهاي مشهد, نيشابور, سبزوار, قوچان, تربت جام, سرخس, چناران و شهرهاي ديگر خراسان رضوي برگزار مي شود  .

آموزش تعميرات موبايل و لپ تاپ دراستان مركزي اراك
 معرفي موسسه پارسه

انستيتو انفورماتيك پارسه در سال 88 با اخذ مجوز رسمي به شماره (27689) تاسيس گرديد با هدف ارتقاي سطح علمي و كيفي تعميرات فوق تخصصي سخت افزار كامپيوتر و لپ تاپ در ايران شروع به فعاليت نمود.
در راستاي رسيدن به اين هدف بستر هاي سخت افزاري و تجهيزات مدرن مورد نياز را تهيه و در كارگاه هاي مركز مستقر نموده است و هيات علمي متناسب و فرهيخته كه بهترين تعميركاران ايران به شمار مي روند را جذب نموده و به  تحقيق در راستاي بدست آوردن راهكار نوين تعميرات تجهيزات الكترونيكي و همچنين انتقال دست آورد ها به متقاضيان اقدام نموده است.

چشم انداز (vision)
اين  موسسه در راستاي چشم انداز كلي تدوين شده تلاش مي نمايد با توسعه كمي و كيفي  خدمات خود، بتواند بستري مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهيزات تخصصي تست و تعمير لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمير و بازيابي اطلاعات و آموزش فوق تخصصي تعميرات سخت افزار در عاليترين سطح كيفي در كشور را به عموم هم ميهنان فراهم آورد.

ماموريت (mission):
نظارت و كنترل كيفي و كمي بر فعاليت شعب ،افزايش شعب در سطح كشور ، اطلاع رساني به عموم هم ميهنان و بكارگيري ابزار هاي نوين فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترين ماموريت هاي اين واحد به شمار ميرود.

براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه ي آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در سايت پارسه مراجعه كنيد.


توضيحاتي در مورد خراسان رضوي

 

خراسان رضوي
خراسان، در طول تاريخ شاهد ظهور و سقوط سلسله‌ها و دولت‌هاي بسياري در قلمرو خود بوده است. اقوام مختلف اعراب، ترك‌ها، كردها، مغول‌ها، تركمن‌ها و افغان‌ها زمان به زمان به اين منطقه تغييرات را به ارمغان آورده‌اند.جغرافي‌دانان باستان، ايران را به هشت بخش تقسيم كرده‌اند كه خراسان بزرگ شكوفاترين و بزرگ‌ترين قلمرو بوده‌است.امپراتوري اشكانيان براي چندين سال در نزديكي مرو در خراسان مستقر بوده است.

در دوران ساسانيان نيز استان توسط يك سپهبد كه پادگوسبان ناميده مي‌شده و چهار مرگراوس (margraves) كه هر يك، فرمانده يكي از چهار بخش استان بوده‌اند، حكومت مي‌شده‌است.در دوران فتوحات مسلمانان در ايران، خراسان به چهار بخش تقسيم گرديد و هر بخش به اسم شهر بزرگ خود يعني نيشابور، مرو، هرات و بلخ ناميده شدند.
قديمي‌ترين آثار حيات انساني در ايران، شامل تعدادي ادوات و دست‌افزارهاي سنگي با قدمت تخميني ۸۰۰ هزار سال قبل، متعلق به دوران پارينه سنگي قديم، از بستر رودخانه كشف رود مشهد به‌دست آمده است. در حالي‌كه قديمي‌ترين مكان‌هاي استقرار انسان، حداكثر با قدمت ۱۰۰ هزار سال در نواحي ديگر ايران نظير آذربايجان، لرستان و غيره شناسايي شده‌اند.


از آن پس آثار و شواهد زندگي بيشماري از دوران نوسنگي تا آغاز دوران تاريخي در جلگه مشهد، دره اترك عليا (قوچان)، جلگه درگز، بجنورد، تربت حيدريه، بيرجند وغيره شناسايي شده‌اند. اين شواهد و آثار به اقوام و ساكنان اوليه و بومي خراسان مربوط مي‌شود كه بنا به عقيده برخي محققان به عنوان اقوام آسيايي شهرت يافته‌اند و سراسر آسياي غربي از مديترانه تا تركستان و دره سند را فرامي گيرد؛ ولي در حقيقت مهمترين مقطع تاريخ خراسان در سرآغاز دوران تاريخي ايران با ورود اقوام آريايي به فلات ايران پيوند مي‌خورد.

در اين واقعه كه در آغاز هزاره اول ق. م اتفاق افتاد، آريايي‌ها تازه وارد از طريق خراسان به سمت مركز ايران پيش رفتند و بخش اعظم آنها آنچنان كه از توصيفات اوستا برمي آيد، در خراسان و سيستان مستقر شدند و شايد به همين دليل است كه عمده حوادث آغاز تاريخ ايرانيان كه در دو منبع اوستا و شاهنامه فردوسي ذكر شده است در مشرق ايران و در واقع در خراسان بزرگ رخ مي‌دهد.

استان خراسان رضوي، قسمت نسبتاً كوچكي از خراسان تاريخي است. سرزميني كه در گذشته نواحي بسيار گسترده‌اي را در بر مي‌گرفته و قلمرويي يكپارچه داشته است. اما امروزه بخشي از آن شامل سه استان خراسان رضوي، شمالي و جنوبي و قسمت‌هايي از استانهاي ديگر، در كشور ايران واقع است و بخشهاي بزرگ‌تري از آن در كشور افغانستان و جمهوري‌هاي شمال و شمال شرق ايران قرار دارد.

خراسان بزرگ تاريخي، يكي از كانون‌هاي شكل گيري تمدن بشري بوده و چه در دوران‌هاي كهن و پيش از اسلام و چه در دوران تمدن اسلامي، مردماني هوشمند و سخت كوش در آن مي‌زيسته‌اند كه در پيدايش و گسترش دانش و فرهنگ و پديد آوردن عناصر تمدني نقش بسزايي ايفا كرده‌اند.
مقالات پارسه

به تازگي ثبت اختراعاتي از سامسونگ منتشر شده كه نشان مي‌دهد اين كمپاني بر روي يك گوشي هوشمند تاشو كار مي‌كند. با اينكه موبايل‌هاي تاشو چيز جديدي نيستند، اما چيزي كه باعث شده اين طراحي نسبت به مدل‌هاي قديمي متمايز باشد، تاشو بودن صفحه‌ي اين گوشي خواهد بود كه باعث مي‌شود با يك محصول مدرن و خلاقانه رو به رو شويم. چيزي كه كاملا متفاوت با ديگر گوشي‌هاي تاشو است.به دنبال ايده‌ اي كه بتوان موبايل‌هايي با صفحات تاشو را به بازار جهاني نمود، سامسونگ ثبت اختراع جديدي انجام داده كه در آن، اين ايده‌ي خلاقانه يك قدم جلوتر رفته است.

اين ثبت اختراع دوباره بحث استفاده از مواد منعطف كه به راحتي بتوان خم كرد را سر ميز آورده، اما با يك تفاوت كه گوشي هوشمند جديد داراي يك پروژكتور نيز خواهد بود. البته استفاده از پروژكتر در تلفن هوشمند چيز حديدي نيست و خيلي از سازندگان قابليتي مشابه را در محصولات خود به كار برده اند، حتي خود سامسونگ نيز در موبايلي به نام گلكسي Beam از پروزكتور استفاده كرده است. هرچند استفاده از يك پروژكتور به همراه صفحه اي منعطف و تاشو يك حرف جديد براي گفتن است و جاي تامل دارد.

در حقيقت اين ثبت اختراع چند روز پيش منتشر شد، اما در آن زمان قابليت تاشو بودن فقط ذكر شده بود. در حال حاضر ما تصويري از ثبت اختراع در دست داريم كه نشان مي‌دهد دستگاه به چه شكلي خواهد بود و بايد انتظار چه چيزي را از سامسونگ داشت. همچنين در مورد پروژكتور نيز گفته شده كه تصاوير را به صورت هلوگرافيك سه بعدي نمايش خواهد داد. البته اطلاعات بيشتري هنوز منتشر نشده و در حال حاضر بايد صبر كرد.


خدمات ما آموزش تعميرات موبايل در مشهد مي باشد .موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۳۳:۰۷


فروشگاه
درجه سي : ندارد
درجه بي : ندارد
درجه آ : فروشگاه ساده + درج يك محصول به عنوان نمونه در هر بخش از محصولات + آموزش عمومي كار با فروشگاه
پنل حرفه اي : فروشگاه با كيفيت متوسط + درج دو الي سه محصول در هر بخش + آموزش عمومي كار با فروشگاه
پنل ويژه : فروشگاه با كيفيت بالا + درج چهار الي پنج محصول در هر بخش + آموزش اختصاصي كار با فروشگاه


توجه : در صورت درخواست كارفرما ، به ازاي اضافه شدن هر محصول در فروشگاه مبلغ 2 هزار تومان به قرارداد اضافه خواهد شد.

تعداد صفحات بخش ها و منو ها
درجه سي : نامحدود + ساخت 3-5 منو ( هر منو حداكثر داراي دو زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
درجه بي : نامحدود + ساخت 5-8 منو ( هر منو حداكثر داراي سه زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زير منو
درجه آ : نامحدود + ساخت 8-10 منو ( هر منو حداكثر داراي چهار زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زير منو
پنل حرفه اي : نامحدود+ ساخت 10-12 منو ( هر منو حداكثر داراي پنج زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
پنل ويژه : نامحدود+ ساخت 12-14 منو ( هر منو حداكثر داراي پنج زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
توجه : در صورت درخواست كارفرما ، به ازاي اضافه شدن هر منو مبلغ 2 هزار تومان و به ازاي اضافه شدن هر زير منو مبلغ هزارتومن به قرارداد اضافه خواهد شد.

ازخدمات شركت ايفا نت بررسي واعلام طراحي سايت ارزان مي باشد

هم اكنون طراحي سايت در اراك وب و استان مركزي در خدمت شما مي باشد.

افزايش سرعت لود سايت در جوملا

براي افزايش سرعت بارگذاري سايتهايي كه با جوملا سخته شده اند من گام هايي را آماده كردم كه در پايين توضيح ميدم .

گام اول :

اگر سايت شما از جي كوئري استفاده نميكنه براي مثال عناصر حركتي و افكتي مثل اسلايد شو ها و ... نداره پيشنهاد من حذف موتولز جوملاست .
براي اينكار ميتونيد از پلاگين مخصوص اينكار استفاده كنيد.پلاگيني كه به شما اجازه مي دهيد در هر صفحه اي كه خواستيد موتولز را غير فعال كنيد پلاگين غير فعال كردن موتولز است . و مي توانيد از اينجا دانلود كنيد .
گام دوم : كم حجم كردن تصاوير  و حذف تصاويري كه به آنها نياز نداريد. مقاله روش هاي كم حجم كردن تصاوير در طراحي سايت را بخوانيد .
گام سوم : حذف افزونه ها و ابزارهايي كه از سايتهاي ديگر خونده ميشن و باعث كندي سايت ميشن مثل آمار گير وبگذر و ... يا ابزارهاي بلاگ . اين ابزارك ها به شدت سرعت لود را كاهش مي دهند . و چون گاها سرورهاي خيلي قدرتمندي ندارند زمان زيادي نياز دارند تا بتوانند خدمات دهند . و اين سرعت لود شما را خيلي خيلي كند مي كند .
 گام چهارم : استفاده از سرورهاي ايران  و هاستهاي خيلي خوب . هاست سريع و قوي كه در افزايش سرعت سايت موثر است .همچنين اگر سرور شما در ايران باشد سرعت انتقال فايلها به علت كم شدن مسافت كمي كمتر مي شود و سرعت لود سايت را افزايش مي دهد.
گام پنجم :
حذف ماژول هايي كه در صفحه اصلي نياز نيستند .سرعت صفحه اول سايت خيلي مهم است چون اين صفحه معمولا مهمترين صفحه شماست و بيشترين بازديد را دارد .

در ادامه ميتوانيد به طراحي وب سايت در اراك مراجعه كنيد.

همچنين براي صفحات ديگر هم هرجا به ماژولي نياز بود آنجا انتشار دهيد .و از انتشار همه ماژول ها در همه صفحات خودداري كنيد . مثلا ماژول آب و هوا در صفحه سفارشات نياز نيست.
گام ششم : حذف كدهاي اضافي : معمولا سي ام اس ها و سيستم هاي آماده كدهايي دارند كه شما به آنها احتياجي نداريد . اگر برنامه نويس ماهري هستيد و ميتوانيد كدهاي اضافي در سي ام اس مورد نظرتان را تشخيص بديد آنها را حذف كنيد.
گام هفتم : فشرده سازي كدها .در جوملا مي توانيد با استفاده از تكنولوژي gzip  (جي زيپ )  به فشرده سازي كدها و كم كردن حجم سايت بپردازيد . براي دريافت اطلاعات بيشتر مقاله آموزش فعال كردن تكنولوژي gzip را بخوانيد .
گام آخر :  چك و بررسي : پس از انجام همه مراحل وقت بررسي سرعت سايت است. شما مي توانيد از سايتهاي تست سرعت سايت براي بررسي استفاده كنيد .به نظر من بهترينشون همين سايتي هست كه من در زير آدرسش را براتون گذاشتم .
اين سايت همه فايلهاي سايت شما كه هنگام بارگذاري سايت لود مي شوند را با زمان لود و حجمشون نشون ميده . اين سيستم كمك بزرگي ميتونه به شما بكنه . اينجوري شما مي فهميد چه فايلي زمان بيشتري براي لود از شما ميگيره يا حجم زيادي داره .و ميتونيد نسبت به رفع مشكل اقدام كنيد.
سايت تست و بررسي سرعت سايت :    http://tools.pingdom.com/fpt
 كلام آخر : در اينجا اين مساله را هم بگم . من با افرادي كه ميگن در بين سي ام اس ها جوملا نسبت به بقيه خيلي سنگينه را قبول ندارم. اگر بتونيم درست و حرفه اي از جوملا استفاده كنيم اتفاقا ميشه سايتهاي سبكي هم با اون طراحي كرد .
من خودم با جوملا 2.5 يك سايت داشتم كه هم گرافيك نسبتا خوبي داشت و هم در آن تصوير وجود داشت و كل حجم اين سايت در حدود 90 كيلوبايت بود .


 

هم اكنون طراحي سايت در اراك وب و استان مركزي در خدمت شما مي باشد.

جاذبه هاي ديدني شهر اراك

موزه مفاخر استان مركزي يكي از جاذبه هاي ديدني اين استان است كه در زميني به مساحت دو هزار و 800 متر مربع و با زير بناي يك هزار متر مربع در ساختمان خاكباز در شهر اراك قرار دارد.
ساخت اين بنا در اواخر دوره قاجاريه آغاز و پس از چهار سال عمليات اجرايي در سال 1308 خورشيدي به پايان رسيده است ، نقشه اين ساختمان توسط يك مهندس روسي تهيه و اجراي كار توسط استاد مراد چمني اراكي انجام شده است.
بناي موزه مفاخر استان مركزي از نوع كوشكي با تزئينات آجري خاص دوره قاجاريه ساخته شده و داراي دو ايوان شرقي و غربي است.
اين ساختمان داراي 11 اتاق، حمام خزينه اي قديمي كه در گوشه حياط ساخته شده دو قنات كه يكي در محوطه به نام قنات ده و ديگري در زير آب انبار به نام قنات خان حاكم، مي باشد
قنات ده موقوفه مرحوم حاج آقا محسن اراكي و قنات خان حاكم توسط ميرزا علي اكبر خان تفرشي موسوم به دوام الدوله كه حاكم عراق عجم (اراك فعلي و توابع ) در زمان ناصرالدين شاه بوده، احداث شده است.
بناي موزه مفاخر استان مركزي در سال 1379 توسط سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان مركزي به شماره 3338 ثبت آثار ملي شد.
اين بنا در سال 84 با همكاري استانداري استان مركزي و سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و ورثه مرحوم خاكباز خريداري و با هدف ايجاد موزه مرمت و در بهمن 88 به عنوان موزه مفاخر استان مركزي افتتاح شد.
هم اكنون هشت تالار شامل تالار امام خميني(ره)، تالار مفاخر ديني و مذهبي، تالار سرداران شهيد و مفاخر سياسي، تالار اميركبير، تالار قائم مقام فراهاني، تالار مفاخر علمي، فرهنگي و هنري، تالار مفاخر در قيد حيات( هنرمندان) و تالار استاد سحاب در ساختمان سه طبقه موزه مفاخر استان مركزي وجود دارد كه در آنها سرديس ها، آثار مكتوب و لوازم شخصي برخي از مفاخر و سياسيون نگهداري مي شود.
در طبقه هاي نخستين اين بناي آجري، سه تالار مفاخر و مشاهير در قيد حيات، تالار مفاخر علمي، فرهنگي و هنري و تالار استاد سحاب تفرشي قرار دارد.
عكس هاي استاد رستم پور، استاد بصيرت نژاد پيشكسوت معماري، استاد محمد حسين كريمي معروف به آهنگر شاعر و هنرمند، استاد رضواني فرد رييس انجمن خوش نويسان استان مركزي و در تالار مفاخر و مشاهير در قيد حيات در طبقه نخست اين موزه نصب و نگهداري مي شود.
كمي جلوتر در سمت چپ سرسرا ، تالار مفاخر علمي، فرهنگي و هنري واقع شده است كه در اين تالار سرديس استاد محمد قريب، استاد واشقاني، عيسي بهادري، دكتر سعيد كاظمي آشتياني، دكتر عباس اقبال آشتياني، دكتر عبدالكريم قريب و پروفسور حسابي وجود دارد
محمد قريب (1288 – 1353) از اولين پزشكان متخصص طب اطفال و بنيانگذار طب نوين اطفال در ايران و از بنيانگذاران بيمارستان مركز طبي كودكان بود.
فتحعلي واشقاني فراهاني ( 1309 1391) خوشنويس صاحب نام معاصر در خط نستعليق و اولين مدرس انجمن خوشنويسان ايران است.
عيسي بهادري (متولد 1284 روستاي آقچه كهريزميلاجرد از توابع اراك، درگذشته 1365 پاريس) نقاش، طراح فرش و از برجسته ترين طراحان هنري و احياگران هنرهاي سنتي ايران است كه نزديك به سي سال سرپرست هنرستان هنرهاي زيبا اصفهان بوده و در اين مدت شاگردان بسياري را پرورش داده و آثار ماندگاري از وي در موزه هاي مختلف داخلي و خارجي نگهداي مي شود.
دكتر سعيد كاظمي آشتياني با همكاري دو تن از همكارانش به سال 1361، جهاد گروه پزشكي را در دانشگاه علوم پزشكي ايران تأسيس كرد، اين گروه در واقع هسته اوليه جهاد دانشگاهي علوم پزشكي ايران بود كه در سال 1365 شكل گرفت.
عباس اقبال آشتياني فرزند محمدعلي آشتياني در سال 1275 خورشيدي در آشتيان زاده شد و پس از آموختن دروس ابتدايي در سال 1328 قمري به تهران آمد و ابتدا در مدرسه شركت گلستان و سپس در مدرسه دارالفنون تحصيل كرد. پس از فراغت از تحصيل در دارالفنون به معلمي در همان مدرسه انتخاب شد و معاونت كتابخانه عمومي معارف را نيز به عهده گرفت.
سيد محمود حسابي (زاده سوم اسفند 1281 – درگذشت 12 شهريور 1371) با نام اصلي محمود خان ميرزا حسابي، معروف به پروفسور حسابي فيزيكدان، سناتور، وزير آموزش و پرورش و بنيانگذار فيزيك دانشگاهي در ايران بود.
تالار استاد سحاب تفرشي نيز كه در طبقه نخست و روبروي درب ورودي قرار گرفته اولين نقشه هايي كه استاد ترسيم كرده و اسناد مرتبط با خاندان پاكباز تفرشي در آن نگهداري مي شود.
مهندس عباس سحاب، (زاده سوم دي 1300 در روستاي فم در شهرستان تفرش – درگذشت 14 فروردين 1379 خورشيدي در تهران)، جغرافيدان و نقشه نگار برجسته ايراني است.
همچنين سمت راست اين طبقه راه پله هاي اين موزه قرار گرفته كه عكس هايي از اراك قديم و سفر ناصرالدين شاه به استان مركزي نصب شده و بازديد كننده ها را به طبقه بالا و زير زمين اين ساختمان هدايت مي كند.


هم اكنون طراحي سايت در اراك وب و استان مركزي در خدمت شما مي باشد.موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۳۹:۵۹

ساخت سامانه responsive قطعا يكي از حرفه اي ترين روش ها براي اينكه پايگاه شما در هر مانيتوري ( با وضوح تصوير متفاوت ) و يا موبايل و ... به خوبي نمايش داده شود.  طراحي سايت با استفاده از تكنيك واكنش گرا است بدين صورت وب سايت شما در هر مانيتور و يا موبايلي بدون ايراد نمايش داده ميشود.

در سايت فروشگاه اينترنتي واكنش گرا  ساختار لايه‌هاي پايگاه به صورت شناور طراحي مي‌شود و با كمك خاصيت  مديا در تگ لينك  با توجه به ابعاد صفحه ، css مربوطه بار گزاري مي‌شود كه باعث تنظيم عرض صفحه ، سايز متن و ... در ابعاد متفاوت مي‌شود . ايجاد سايت واكنش گرا براي واكنش سايت نسبت به تغيير دستگاه هاي مختلف مانند تبلت، تلفن همراه ، لپ تاپ، تلويزيون هاي هوشمند و همچنين تغيير رزولوشن ها مورد استفاده قرار مي گيرد .

در اين تكنيك با استفاده از خصوصيت هاي جديد و همچنين طراحي هاي شناور  وب سايت را بدون نياز به نسخه هاي متفاوت براي دستگاه ها و رزولوشن هاي گوناگون طراحي مي نماييم.

طراحي تارنماي اينترنتي ريسپانسيو براي تلفن هاي همراه قسمت 2

بعضي از مديران كسب و كارهاي آنلاين علاقه اي به داشتن دو سايت متفاوت دارند ، يكي براي سيستم هاي شخصي و لپ تاپ ها ، يكي براي نمايش درون موبايل ، از طرفي برخي از صاحبان تجارت اينترنتي علاقه اي به طراحي دو سايت متفاوت نداشته و ترجيح ميدهند يك سامانه قابل نمايش در  كامپيوترهاي خانگي ، لپ تاپ ، تبلت ها و موبايل داشته باشند .

ممكن است برخي از صاحبان كسب و كارهاي آنلاين نسبت به استفاده بازديدكنندگان از تلفن هاي همراه بي تفاوت باشند ، اين تعداد از صاحبان تارنما ها بايد قيد بسياري از بازديدكنندگان خود را زده و از طرفي آماده خراب شدن برند خود باشند چرا كه بسياري از بازديدكنندگان هنگام بازديد از اين وب سايت از طريق موبايل با سامانه اي بهم ريخته و نا منظم رو به رو خواهند شد كه قطعا از ديد كاربران سايتي بي كيفيت بوده كه بازديدكننده هيچ علاقه اي به ماندن در آن نشان نخواهد داد و قطعا با اين تفاسير توقع فروش در اين وب سايت توقعي بي جا تلقي ميشود.

طراحي سامانه responsive به خاطر تلفن هاي همراه قسمت 1

اگر بهينه سازي ساختار سايت به عنوان يك بخش از بدنه اصلي استراتژي هاي شما براي بازاريابي اينترنتي است ، طراحي يك پايگاه اينترنتي كه قابل روئيت در موبايل باشد بسيار پسنديده خواهد بود . امروزه مقدار فروش موبايل نسبت به فروش سيستم هاي شخصي و يا لپ تاپ ها پيشي گرفته است همچنين در سال 2014 مقدار استفاده از اينترنت توسط موبايل نسبت به سال هاي قبل بسيار بيشتر شده است.

به همين علت داشتن وب سايت كه به طور كامل و بدون هيچ گونه عيب و نقصي در موبايل قابل ديدن باشد بسيار كار منطقي اي ميباشد . اصلا تعجب نكنيد اگر به زودي تعداد بازديد از پايگاه اينترنتي شما از طريق موبايل برابر با ميزان بازديدهاي سايتتان از طريق سيستم هاي شخصي بود و يا حتي ممكن است در آينده اي نزديك ميزان استفاده از اينترنت از طريق تلفن همراه حتي نسبت به ميزان استفاده از اينترنت توسط سيستم هاي شخصي بالاتر رود .

تحقيقات نشان دهنده اين ميباشد كه نزديك به 67 درصد از بازديدكنندگاني كه از طريق موبايل به اينترنت متصل ميشوند علاقه زيادي به خريد از اين روش نشان ميدهند به همين علت شركت هايي كه هميشه رفتاري عاقلانه و منطقي در مقابله با علايق بازديدكنندگان دارند از مدتي قبل اقدام به تغييراتي در وب سايت خود به خاطر نمايش بي عيب و نقص در تلفن هاي همراه داشته و به دنبال ساخت سايتي هستند كه در هنگام نمايش در موبايل هيچ تفاوتي نسبت به نمايش در كامپيوترهاي شخصي نداشته باشد. بدين ترتيب ميتوانيم به بازاريابي اينترنتيتجارت خود نيز ، كمك شاياني كنيم ، همچنين ميتوانيم در بحث اعتماد سازي نيز موفق تر شويم .

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۵۷:۰۷

گردشگري و  تور ارزان تايلند ازجمله از توجهات مهم اقتصادي در حكومت پادشاهي سرزمين تايلند مي باشد. سازمان گردشگري كشور تايلند (TAT) با استفاده از سرود سرزمين تايلند عجيب به دنبال زيادكردن اين درآمد و معرفي سرزمين تايلند در كل جهان است.از علل افزايش گردشگري در سرزمين تايلند جوي سياسي استوار و پيشرفت روزافزون تايلند مي باشد.تايلند به عنوان يك چهار راه حمل و نقل هوايي بين المللي شناخته مي شود.ساخت هتل هاي مدرن و پرستاره و همچنين صنايع خرده فروشي به دليل تقاضاي بالاي گردشگران در تايلن در حال گسترش است.طبق آمار هاي اعلام شده در سال 2015 در حدود 29 ميليون گردشگر بين المللي از تايلند ديدن كرده اند.از مناطق گردشگري تايلند مي توان به كاخ بزرگ, مجسمه طلايي بودا, باغ وحش ببرهاي سريراچا, بازار شناور پاتايا و ... اشاره نمود.دومين جزيره بزرگ تايلند كوسامويي است كه امروزه گردشگران ايرايني طرفدار بازديد از اين جزيره بزرگ هستند .

هتل هاليدي اين ،در ۵۰۰ متري Siam قرار گرفته است. بنا به در خواست مسافرين حمل و نقل فرودگاهي به مقصد Suvarnabhumi كه تنها ۳۳ كيلومتر با اين هتل ۴ ستاره فاصله دارد، امكان پذير مي باشد. موقعيت جغرافيايي بي نظير، از ويژگي هاي منحصر به فرد اين هتل مي باشد. هتل هاليدي اين بانكوك ، داراي ۳۷۹ اتاق استاندارد ۱ تخته ،۲ تخته و اتاق هاي خانوادگي و خالي از حساسيت مي باشند كه همگي اتاق ها در اندازه هاي متفاوت وبا رنگ هايي ملايم طراحي و تزئين شده اند .

 

اتاق ها مجهز به نور مناسب ، تراس ، پذيرايي در اتاق ، روم سرويس ۲۴ ساعته ، سيستم برودتي و حرارتي مناسب ، تهويه مطبوع ، تلويزيون ال سي دي ، ماهواره با كانال هاي پخش موسيقي ، اتاق و امكانات ويژه معلولين، ميني بار ، حمام با ست كامل ، صندوق امانات براي نگهداري اشيا قيمتي ، دسترسي به اينترنت پر سرعت رايگان و ميز كار، مي باشند. ميهمانان مي توانند در اتاق هاي مجهز  و مدرن به دور از سروصدا به استراحت بپردازند.

خدمات دوستانه كاركنان باتجربه اين هتل سبب شده تا هتل هاليدي اين بانكوك گزينه ايده آل شما باشد.ميهمانان مي توانند از سونا و استخر روباز هتل، لذت برده و يا از خدمات ماساژ مركز آب گرم و سلامت هتل برخوردار شوند.از ديگر امكانات هتل مي توان به ارائه خدمات نگهداري از اطفال اشاره كرد. اين هتل ۴ ستاره با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود مي بالد.

براي اطلاعات بيشتر به صفحه تور لحظه آخري تايلند مراجعه كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۳:۱۵

تور دبييكي از شهرهاي سرزمين امارات متحده عربي مي باشد. دبي در جنوب كشور مان و در اطراف خليج فارس و در شبه جزيره عربستان قرار دارد. اين شهر بزرگ‌ترين شهر دولت امارات نيز است.

نوع حكومت و سياست
از سال ۲۰۱۴ پليس دبي از خودروهاي لوكس و پرسرعتي همچون بوگاتي ويرون، بنتلي كانتيننتال، لامبورگيني اونتادور و… استفاده كرد.

دولت دبي در چهارچوب سلطنت مشروطه عمل مي‌كند و از سال ۱۸۳۳ ميلادي (۱۲۱۲ هجري شمسي) توسط خاندان آل مكتوم اداره مي‌شود. شيخ محمد آل مكتوم حاكم فعلي شيخ‌نشين دبي است. او نايب رئيس پادشاه امارات متحده عربي، نخست وزير و رئيس مجلس وزيران امارات متحده عشربي نيز مي‌باشد.

شهرداري دبي (به عربي: (به عربي: بلديه دبي)) در سال ۱۹۵۴ ميلادي و توسط حاكم وقت آن زمان، راشد بن سعيد آل مكتوم براي برنامه‌ريزي، خدمات شهري و نگه‌داري از امكانات محلي تأسيس شد. رياست شهرداري دبي در حال حاضر در دست حمدان بن راشد آل مكتوم، نايب رئيس دبي مي‌باشد كه بر كار سازمان‌هايي از قبيل وزارت راه، برنامه‌ريزي و بررسي و محيط زيست و وزارت بهداشت و دارايي نظارت دارد. همچنين شهرداري دبي مسئول بهداشت شهر و زيرساخت‌هاي فاضلاب نيز مي‌باشد.

نيروي پليس دبي در سال ۱۹۵۶ و در نايف تأسيس شد تا به اجراي قانون بپردازد. اين نيرو تحت فرمان مستقيم شيخ محمد آل مكتوم، حاكم فعلي شيخ‌نشين دبي مي‌باشد.

شيخ‌نشين‌هاي دبي و راس الخيمه تنها شهرهايي در كشور امارات هستند كه دستگاه قضايي آن‌ها با دستگاه قضايي فدرال كشور امارات مطابقت ندارد.

۱ شهر دبي در سال ۱۹۶۸ براي اولين‌بار سرشماري شد؛ بنابراين ارقام جدول بالا از سال ۱۹۶۸ به قبل، به صورت تخميني از منابع مختلف تهيه شده‌است.

بر اساس سرشماري انجام شد توسط مركز آمار دبي، جمعيت اين شيخ‌نشين تا سال ۲۰۰۹ ميلادي ۱٬۷۷۱٬۰۰۰ بوده‌است. مساحت شهر دبي ۴۹۷٫۱ مايل مربع (۱٬۲۸۷٫۴ كيلومتر مربع) مي‌باشد و تراكم جمعيت بيش از ۴۰۸٫۱۸ بر كيلومتر مربع است كه اين مقدار بيش از ۸ برابر كل كشور مي‌باشد. دبي بيستمين شهر گران‌قيمت در منطقه، و بيستمين شهر گران‌قيمت جهان مي‌باشد.

در «سال ۲۰۰۵ ميلادي»، ۱۷ درصد از جمعيت دبي را اتباع اماراتي تشكيل مي‌داد. همچنين حدود ۸۵ درصد (۷۱ درصد از جمعيت كل امارات) از جمعيت مهاجر اين شهر را اتباع آسيايي تشكيل مي‌دهند كه عمدتاً هندي (۵۱٪)، زبان بلوچي (۱۶٪)، بنگلادشي (۹٪)، فيليپيني (۳٪) و جمعيت قابل ملاحظه‌اي از سومالي كه نزديك به ۳۰٬۰۰۰ نفر مي‌باشند هستند. يك چهارم از جمعيت كل امارات هم اصليت ايراني دارند. علاوه بر آمارهاي بالا، ۱۶ درصد (۲۸۸٬۰۰۰ نفر) از جمعيت دبي در خوابگاه‌هاي كار جمعي زندگي مي‌كنند كه مليت و نژاد آن‌ها شناسايي نشده‌است اما تصور مي‌شود كه عمدتاً آسيايي باشند.

«در حدود سالهاي ۱۳۸۶ شمسي»، بيش‌از ده هزار دانشجوي ايراني در دوبي مي‌بودند كه در مجموع «بيش از ۲۵ درصد جمعيت» اين بندر رانيز، جمعيتي كلان از ايرانيها تشكيل، مي‌دادند.[۱۴]

متوسط سن در اين شيخ‌نشين ۲۷ سال مي‌باشد. ميزان تولد تا سال ۲۰۰۵ ميلادي، ۱۳٫۶ و ميزان مرگ و مير ۱ درصد بوده‌است.

كارگران ساختماني و عمدهٔ شهر هندي هستند و بعد از آن‌ها پاكستان كه كمي بيشتر از هندي‌ها كار شخصي هم دارند و فيليپيني‌ها هستند. بازار سنتي و كوچك دبي مثل موبايل فروشها، بقالي‌ها و لوازم يدكي خودروفروشي‌ها و بقيهٔ كارها با سرمايهٔ كوچك بيشتر به دست ايراني‌هاي قديمي ساكن دبي مي‌گردد. پس از ايرانيها، عرب‌هاي سوري و پاكستاني‌ها بازار سرمايه را در دست دارند. ايراني‌هاي زيادي هم براي سرمايه‌گذاري در بازار كلان به جز املاك به دبي آمده‌اند كه البته مشخصا تعدادشان از كساني كه در املاك سرمايه‌گذاري كرده‌اند بيشتر نيست.

زبان رسمي دبي، عربي است اما زبان انگليسي به صورت گسترده‌اي توسط ساكنان اين شهر استفاده مي‌شود به طوري كه به زبان اوليهٔ اين شهر تبديل شده‌است. ديگر زبان‌هايي كه توسط كه توسط ساكنان اين شيخ‌نشين به طور گسترده استفاده مي‌شود شامل هندي، فارسي، اردو، بنگالي، تاميل، تاگولوگ، چيني، مالايالم مي‌باشد.

مادهٔ ۷ از قانون اساسي موقت كشور امارات متحده عربي، دين اسلام را به عنوان دين رسمي اين كشور اعلام كرده‌است. علاوه بر اسلام، تعداد قابل توجهي از ساكنان دبي، مسيحي، هندو، بودايي، سيك و بهائي هستند.

گروه‌هاي غير مسلمان مي‌توانند خانه‌ها و عبادتهاي خودشان را داشته باشند. در حالي كه دولت كشور امارات مجوز قانوني به گروه‌هاي مذهبي نمي‌دهد، اما ممكن است برخي از ۷ شيخ‌نشين‌هاي اين كشور استقلال داخلي به برخي از مذاهب بدهند. دبي نيز تنها شيخ‌نشين كشور امارات است كه معابد هندو و گوردوا (معابد سيك‌ها) را دارد. طبق سرشماري اخير افراد ملت هندوستان بيشترين جمعيت مستقر در دبي را تشكيل مي‌دهند. گروه‌هاي غير مسلمان، كمك‌هاي نقدي را تنها مي‌توانند از بين خود جمع‌آوري كرده و يا از خارج دريافت كنند و مي‌توانند در ملأ عام دينشان را تبليغ كنند. اما از دين برگشتن يا توزيع نشريات مذهبي به شدت خلاف قانون بوده و علاوه بر جريمهٔ نقدي و پيگرد قانوني، به خاطر رفتار توهين آميز به آئين اسلام، فرد مجرم يا به زندان مي‌رود يا از كشور اخراج مي‌شود.

اتباع اسرائيلي حق ورود به دبي را ندارد.اميدواريم تور لحظه آخري دبيبه شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۵۹:۵۶

تور دبيازجمله از نواحي دولت امارات متحده عربي مي باشد. اين منطقه در جنوب دولت ايران و در اطراف خليج هميشگي پارس و در كشور عربستان جاي ميگيرد. دبي كلان ترين شهر دولت امارات نيز مي‌باشد.

گردشگري فرهنگي

براي بازديدكنندگان دبي، فرهنگ بعد از خريد در درجه دوم جذابيت قرار دارد. مناظري از فرهنگ قديم دبي درحاليكه اين فرهنگ تحت سلطه سرعت سريع پيشرفت اقتصادي شده مي‌تواند در مناطق اطراف نهرها ديده شود. ساختمان‌هاي اطراف نهر نشانگر يك شهر قديمي است. دهكده غوص (قرية الغوص) و دهكده ميراثي (قرية التراث)، ماهيگيري و يافتن مرواريد را به نمايش مي‌گذارد. از ديگر جاذبه‌ها مي‌توان به خانه شيخ سعيد المكتوم، موزه دبي و منطقهٔ بستكيه و روستاي حتي اشاره كرد. تاريخ اين روستا به دو تا سه هزار سال قبل برمي‌گردد و شامل ۳۰ ساختمان است و در ۱۱۰ كيلومتري جنوبي شهر دبي در قلب كوه‌هاي حتي و در امتداد رشتهٔ كوه حجر واقع شده‌است. موزه دبي در سال ۱۹۷۱ به منظور نمايش سبك زندگي سنتي دبي ايجاد شد و شامل عتيقه‌جات و مصنوعاتي مي‌باشد كه از آفريقا و كشورهاي آسيايي از طريق تجارت به دبي وارد شده‌اند. مسجد شندغه نيز ۲۰۰ سال قدمت دارد.
مناطق گوناگون

    منطقهٔ صنعتي دبي جبل علي نام دارد كه از كشورهاي زيادي از جمله چين و تايوان و تايلند در آن براي توليد به عنوان منطقهٔ كاملاً آزاد در آن جمع شده‌اند.
    منطقهٔ آموزشي دبي در غرب و دورترين نقطهٔ بر دبي قرار دارد. اسم اين شهر «شهرك دانش» است. همين‌طور دبي داراي دانشگاه نسبتاً معروفي به اسم دانشگاه آمريكايي است كه در نزديكي شهر دانش قرار دارد.
    شهر اينترنتي و شهر رسانه هم در انتهاي خيابان ساحلي جُميرا و پس از عبور از برج عرب قرار گرفته‌اند.
    بستكيه. يكي از مناطق مهم و تاريخي اين شهر است.
    بزرگ‌ترين مركز خريد دنباله دار دبي به نام مركز تجاري تفريحي دبي مي‌باشد. همچنين ساختمان ديگري كه برنامه‌ريزي شده تا دبي را به يك منطقه مركزي تجاري تبديل كند، خليج تجاري است. جايي كه زمانيكه تمام شود، حدود ۵۰۰ آسمان خراش را در حوالي منطقه الحاقي دست ساز Dubai Greek به نمايش مي‌گذارد.
    بر دبي:
بر دبي توسط پيش آمدگي خليج فارس به داخل خشكي كه مشابه رودخانه‌است و خور ناميده مي‌شود به دو قسمت تقسيم شده‌است، قسمت غربي اين تقسيم كه قسمت قديمي تر شهر است بر دوبي ناميده مي‌شود، اما قسمت شرقي آن بر ديره ناميده مي‌شود.اميدواريم تور ارزان دبيبه شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۶:۱۴

شكل هاي نوشتن مطلب نو پارت اول

متاسفانه در اين روزها اكثر پايگاه ها به ويژه وب تارنما هاي تازه كار به جاي ايجاد نوشته جديد اقدام به كپي برداري از محتواي تارنما هاي ديگر مينمايند . بسياري از اين كاربران نميدانند كه چگونه ميتوانند متن جديد و اختصاصي خود را ساخته و انتشار دهند ، برخي ديگر نيز به تصور اينكه توليد نوشته جديد كاري سخت و نشدني است اقدام به كپي برداري از ساير سايت ها ها مي نمايند . ممكن است براي شما هم پيش آمده باشد كه در تارنما  گوگل درحال سرچ يك مقاله خاص باشيد اما در چندين سايت ها مختلف كه از نتايج گوگل باز كرده ايد ، متن هاي يكسان و بدون ذره اي تغييرات مشاهده كنيد ! حتي در بسياري از موارد ممكن است به دنبال دانلود يك مطلب باشيد و لينك آن در تارنما اولي كه بازديد كرده ايد داراي مشكل باشد ، احتمال زيادي وجود دارد كه اين لينك دقيقا در وب سايت هاي مختلف تكرار شده باشد ، در نتيجه شما به اين راحتي ها نميتوانيد فايل دلخواه خود را بيابيد.

متد هاي ايجاد محتواي نو بخش دوم
نوشتن مقالات جديد يا ترجمه شده
اگر تصور خود را از رو نوشت استفاده كردن نوشته ي تهيه شده توسط سايرين دور كنيد و به فكر توليد متن جديد باشيد ، ميتوانيد از راه ترجمه مقالات روز دنيا به زبان انگليسي يا ساير زبان ها ، تحليل و بررسي نظرات وابسته به مقالات موجود در بازار ، خواندن مطالب تارنما هاي ديگر و دوباره نويسي آنها به همراه درست كردن خطاهاي تخصصي و نگارشي احتمالي ، و ايجاد نوشته جديد و جنجالي در زمينه كاريتان اقدام به نوشتن مطالب جديد  كرده و گوگل را وادار به امتياز دهي به مقالات نوشته شده توسط خودتان نمائيد .گرفتن مصاحبه هاي تخصصي
مصاحبه يكي از موضوعات مورد علاقه كاربران است و تجربيات نشان داده است كه هميشه از مصاحبه استقبال خوبي مي شود.
 مصاحبه با افراد موفق ميتواند يكي از روش هاي نوشتن نوشته جديدباشد.

اين مطلب بدست پايگاه طراحي سايت اراك توليد گرديده است.


استفاده از تمپليت پايگاه به شكل بهينه پارت سوم

استفاده كردن از عكس بهينه شده در تمپليت
يكي از اصلي ترين مسائل طراحي قالب ، به كار گرفتن عكس هاي با كيفيت اما سبك ميباشد. امروزه گرافيك در پايگاه هاي مختلف نقش بسيار اساسي را ايفا ميكند اما استفاده از هر تصويري به صرف گرافيك قابل توجه توصيه نميشود چون بعضي از عكس ها حجم زيادي داشته و باعث كاهش سرعت بارگذاري صفحات وب سايت ميشود. ميتوانيد براي رفع اين مشكل از نرم افزارهاي قدرتمندي مانند  XAT image optimizer استفاده كنيد و حجم تصاوير خود را بدون كاهش كيفيت ، كم كنيد تا براي استفاده در قالب صفحاتتان مناسب باشد.

به ياد داشته باشيد يكي از اصلي ترين بخش هاي ساخت وب سايت مبحث ساخت قالب ميباشد . تعداد زيادي از مديران كسب و كارهاي آنلاين فكر ميكنند template پايگاه  تنها براي ظاهر وب سايت مفيد است و بايد به گونه اي ساخت گردد كه قدرت جذب بازديدكننده را داشته باشد ، عموما مالكان كسب و كارهاي اينترنتي به مسائل جانبي در ساخت تمپليت توجهي نميكنند كه يكي از اين مسائل بهينه بودن  قالب وب سايت از نظر سرعت بارگذاري و امكانات است.

 

اين مقاله توسط وبسايت طراحي سايت ارزان گردآوري گرديده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]